12. 2. 2018 proběhla na naší škole RECITAČNÍ SOUTĚŽ. Soutěže se zúčastnilo celkem 45 dětí z 1. stupně.

Ve dnech 12. 2. až 16. 2. proběhne ve škole barevný týden. Každý den se žáci i zaměstnanci školy můžou obléknout do jedné barvy. PONDĚLÍ - červená, ÚTERÝ - žlutá, STŘEDA - modrá, ČTVRTEK - černá, PÁTEK - duho. Těšíme se na týden plný barev. Žákovský parlament Ško.pa

Družstvo starších žáků ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí dosáhlo v letošním ročníku Poháru rozhlasu mimořádného úspěchu – dokázalo postoupit do republikového finále mezi nejlepších 8 týmů České republiky. Finálové klání proběhlo 6. června v Kladně.

Jeden z hlavních cílů školního parlamentu je sblížit spolužáky, pedagogy a všechny účastníky školního života prostřednictvím různých akcí a aktivit.

Výtvarná soutěž Svatá Zdislava

Již jsme se seznámili prostřednictvím krásných obrázků se svatou Zdislavou, manželkou a matkou (1. roč.) a uzdravovatelkou nemocných (2. roč.). V tomto 3. ročníku naší výtvarné soutěže, chceme hledět na paní Zdislavu jako na stavitelku.

Evropský den jazyků

Při příležitosti Evropského dne jazyků (26. září) si naši žáci spolu se svými vyučujícími různými zábavnými aktivitami (např. kvízy, soutěžemi, výrobou koláží, jazykolamy atd.) připomněli význam a nutnost učení se cizím jazykům s cílem zvýšit vícejazyčnost a mezikulturní porozumění a zároveň si tak obohatili své jazykové dovednosti.
Mgr. Ivana Ježková

Podkategorie

24. 2. 2015 obsadilo družstvo starších chlapců 3. místo v okresním finále v sálové kopané pod vedením pana Mgr. Petra Kopřivy.

logo kin-ballNázev projektu: Nová škola
Reg. číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1236
Doba trvání: 30 měsíců (zahájeno 1.1.2011)
Projekt: OP VK-IP oblasti podpory 1.4