Informace o programu Začít spolu

13. 2. 2023 Mgr. Sabina Rybářová
pppppppppppp.jpg

Slyšeli jste o programu Začít spolu?

Jsme jednou ze tří základních škol v Libereckém kraji, která tento program nabízí.

Bezpečné prostředí, jednání s respektem, rozvíjení potenciálu, práce s chybou, bádání, objevování, spolupráce - to vše u nás najdete!

Naše škola pracuje podle mezinárodního vzdělávacího programu Začít spolu, který zdůrazňuje individuální přístup k dítěti, partnerství rodiny, školy a širší společnosti v oblasti výchovy a vzdělávání.

Co můžete očekávat od programu Začít spolu?

 Radost z učení

 Svět v souvislostech

 Smysluplné učení

 Žádné nálepkování

 Vstřícnost a respekt

 Bezpečí a samostatnost

 Otevřenost světu

 Zapojení rodiny

 Podporu jedinečnosti

Učitel je pro dítě partnerem, pomocníkem a průvodcem na jeho cestě poznávání.

Svobodná volba dítěte a s ní spojená odpovědnost za vlastní učení je pro nás prioritou.

Víme, že volba školy je významné rozhodnutí, které berete vážně. Přijďte se k nám tedy podívat a přesvědčit se na vlastní oči.

30.3.2023 od 16:00 pořádáme Den otevřených dveří, kde se můžete přesvědčit, že jsme bezpečná a dobře vybavená škola, ve které vládne nadšení a rodinná atmosféra.

Zajímá Vás více?

Zaujal Vás náš program? Neváhejte nás kontaktovat: petr.kopriva@zsjablonnevp.cz, tel. 487762544

video.mp4 (–; 4 473,36 kB) 13.02.2023 15:07