ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Školní rok 2015 - 2016

Zhotovení oplocení areálu školy. Dokončení výměny oken v severní části hlavní budovy. Rekonstrukce balkónů a střechy nad tělocvičnami. Oprava střechy, vyzdění a zhotovení oken ve spojovacím krčku do tělocvičen.
17 tříd, …………… žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé:
Přišel Martin Králík.
Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Martin Králík – 1.A, Ivana Žmudová – 1.B, Ludmila Moličová – 2.A, Lenka Žuchová – 2.B, Marie Lemfeldová - 3.A, Stanislava Serdelová – 3.B, Irena Fleglová – 3.C, Martina Rybová – 4.A, Gabriela Maňasová – 5.A, Lenka Nováková – 5.B, Lucie Cidlinská – 6.A, , Ludmila Jeníková - 7.A, Stanislav Pergl – 7.B, Ivana Hazdrová – 8.A, Petr Kopřiva – 8.B, Pavlína Perglová – 9.A, Ivana Ježková – 9.B. Bez třídnictví: Blanka Kyselová, Eva Drábová, Lucie Martínková, Miluše Rejmanová, Kamila Křováková. Asistent pedagoga – Marie Pakostová (5.A)
Před závěrem školního roku odešla na MD – Ludmila Jeníková.

Učitelé ZUŠ
Lucie Martinková – pověřena vedením ZUŠ, Václav Filip, Tomáš Hybrandt, Roman Douba, Marek Sýkora, Markéta Váchalová – Vojtíšková.

Vychovatelky
Odešla Michaela Kubíčková.
Nataša Kovačovičová, Petra Jandáková, Andrea Nováková. Od 1.2.2016 se vrátila po MD Eva Drábová ml. Ukončen pracovní poměr s A. Novákovou.

Školní jídelna
Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová a Jana Raniaková. 31.1.2016 skončila p. M. Pýchová.

Provozní zaměstnanci:
Přišla Kateřina Javůrková – ekonomka, účetní, Alena Bábová – administrativní pracovnice, Josef Prašnický – školník, Jitka Chupková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá.
Místo paní K. Javůrkové nastoupila Lenka Sochová. Do starobního důchodu odešla p. Alena Bábová.

 

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232