ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Školní rok 2008 – 2009

V létě se začalo s budováním víceúčelového hřiště, které bylo financováno z mimořádných dotací v částce 5 mil.Kčurčených pro ŠSK ZŠ. Druhou významnou akcí byla rekonstrukce tělocvičen v částce 2 mil.Kč (opět dotační prostředky). Došlo k položení nových povrchů, odstranění copilitových stěn a zateplení budovy z čelní strany. Dále se podařilo v průběhu prázdnin kompletně rekonstruovat kabinet přírodopisu.

17 tříd, 360 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Marie Lemfeldová – 1.A, StanislavaSerdelová – 1.B, Irena Fleglová – 2.A, Martina Rybová – 2.B, Gabriela Maňasová – 3.A, Lenka Nováková – 3.B, Ivana Valášková – 4.A, Jaroslava Chotěnovská – 4.B, Ludmila Moličová – 5.A, Lenka Žuchová – 5.B, Marie Bekrová – 6.A, Ivana Ježková – 7.A, Eva Drábová – 7.B, Blanka Kyselová – 8.A, Iveta Pospíšilová – 8.B, Pavlína Perglová – 9.A, Stanislav Pergl – 9.B, Petr Kopřiva, Ivana Rýdlová, Ladislav Nemergut.

Vychovatelky

Dana Baťková, Nataša Kovačovičová, Petra Jandáková. Vendula Peluňková odešla na mateřskou dovolenou.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Jolana Šolínová, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová. Monika Fialová odešla na mateřskou dovolenou.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Jan Opršal – školník, Jitka Chupková, Hana Braunová, Stanislava Lacheová, Eva Kočová, Milan Roudnický, Zdena Pastorková.

Mezinárodní spolupráce naší školy se školou v Boleslawieci – projekt „Sport bez hranic“.

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232