ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí

Školní rok 2011 – 2012

17 tříd, 336 žáků, 3 oddělení školní družiny.

Výuka podle ŠVP ZV – „Cesta k poznání“.

Učitelé

Jindřich Dráb – ředitel školy, Luboš Brett – zástupce ředitele školy, Jana Šubrtová – výchovná poradkyně, Gabriela Maňasová – 1.A, Lenka Nováková – 1.B, Miluše Náprstková-Rejmanová – 2.A, Ivana Žmudová – 2.B, Ludmila Moličová – 3.A, Petra Jandáková – 3.B, Marie Lemfeldová – 4.A, Stanislava Serdelová – 4.B, Irena Fleglová – 5.A, Martina Rybová – 5.B, Blanka Kyselová – 6.A, Eva Drábová – 6.B, Stanislav Pergl – 7.A, Pavlína Perglová – 7.B, Ivana Rýdlová – 8.A, Petr Kopřiva – 8.B, Marie Bekrová – 9.A, Ivana Ježková, Eva Liebezeitová, Ludmila Jeníková.

Vychovatelky

Eva Drábová ml., Vendula Peluňková a Nataša Kovačovičová se vrátily z mateřské dovolené.

Školní jídelna

Martina Stanovská – vedoucí, Ludmila Černíková, Emílie Škubalová, Petr Čermák, Monika Pýchová a Monika Fialová.

Provozní zaměstnanci

Alena Bábová – administrativní pracovnice, Milan Roudnický – školník, Jitka Chupková, Jana Raniaková, Eva Kočová, Zdena Pastorková, Iveta Ryšavá. Během školního roku odešel Milan Roudnický a na místo školníka nastoupil Josef Prašnický.

Od 1.1.2012 došlo ke sloučení ZŠ a ZUŠ.

Zahájen další mezinárodní projekt se školou v Boleslawieci – „Sport spojuje a rozvíjí“.

Výrazné úspěchy v lehké atletice – starší žáci se stali přeborníky Libereckého kraje, obsadili 4.místo v semifinále Mistrovství Čech, které proběhlo v Hradci Králové. V nejprestižnější soutěži atletických družstev „Poháru rozhlasu“ mladší i starší žáci zvítězili v okresním kole, starší žáci pak i v krajském kole v Liberci a postoupili tak do celostátního finále mezi 8 nejlepších týmů republiky. To se konalo v Ústí nad Orlicí a chlapcům se podařilo vybojovat bronzové medaile.

Úspěšní jsme byli v okresním kole olympiády anglického jazyka, kde Radim Bílka obsadil 1. místo.

 

GDPR

S osobními údaji dětí, žáků, studentů, jejich zákonných zástupců a zaměstnanců je nakládáno dle platných právních předpisů. Pověřencem pro ochranu osobních údajů je Bc. Lucie Kubíková. Kontaktní údaje: lucie.kubikova(zavinac)dubax.cz, tel. 775992300. Směrnice GDPR

Jablonné v Podještědí

banner jablonnevpJablonné v Podještědí najdete v Lužických horách a bylo založeno v ranném středověku. Nejvýznamějšími stavbami jsou Bazilika minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy a zámek Lemberk.
Informace o městě najdete na stránkách http://www.jablonnevp.cz

Kontakty

ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí
U Školy 98
471 25 Jablonné v Podještědí

E-mail: zsjvp(zavinac)email.cz

Sekretariát 487 762 544
Vrátnice 487 754 996
Školní družina 739 035 292
Školní jídelna 487 762 137
Školník 731 495 365
ZUŠ 776 198 232